Hliníkové disky

Nájdených 44 produktov

Jak se vyznat v rozměrech disků?

Zobrazit podrobné informace

Ako vybrať alu disk?

  1. 1 V konfigurátore vyberte vozidlo. Konfigurátor zobrazí iba kolesá, ktorá na voz pasujú .
  2. 2 Pre istotu radšej overte, či máte vo v Elke technickom preukaze v sekcii kolesá a pneumatiky rovnaký rozmer aký kupujete. V TP je uvedené napr 6,5 J x 16 ET 50. Niektoré vozidlá môžu mať uvedené ešte ďalšie homologované rozmery v sekcii ďalšie záznamy.
  3. 3 Ak chcete mať naozajstnú istotu, overte, že skrutiek na vašom aute je zhodný s počtom dier na bicykli ktoré kupujete. Ak máte napr 5 dier potrebujete rozmer 5x čokoľvek napr 5x112 je pre VW Golf.
  4. 4 Na vozidlo je niekedy možné namontovať aj iné rozmery ako máte v TP . Typicky sa líši v ET (ako moc je koleso zapustené). V takom prípade môžeme na požiadanie vystaviť typový list.
  5. 5 Do poznámky v objednávke uveďte na aké vozidlo disky kupujete. Radšej všetko ešte raz skontrolujete a zašleme vám aj správne príslušenstvo .

Ukážkové označenie disku: 6x15 4x108 63.4 ET37.5

6 Šírka disku v palcoch 6 ". Šírka pneumatiky sa vyberá podľa tejto hodnoty. Náš konfigurátor vám sám ponúkne vhodné pneumatiky.

15 Priemer disku v palcoch (1palec = 25,4 mm). Obvyklé rozmery sú 14 - 17 palcov. Pneumatika musí mať rovnaký priemer napr. 195/65R15

4 Počet skrutiek (dier v ráfiku). Pozrite sa na počet skrutiek na vašom voze či sa zhodujú.

108 Rozstup v mm, ktorého hodnota určuje priemer kružnice, na ktorej leží upevňovacie skrutky. Tohle sami ťažko zmeriate, využite náš konfigurátor.

63.4 Priemer stredovej diery, je udávaný v mm a prakticky každý výrobca automobilov používa iný. Bicykel musí mať dostatočne veľkú dieru, aby išlo nasadiť na náboj na vozidle. Využite náš konfigurátor.

ET 37 Zális - udáva sa v mm. Udáva, ako hlboko zapadne koleso do blatníka (čím väčšia je hodnota ET, tým viac koleso zapadne k stredu vozidla). Príklad: a) ET45 = koleso je veľa schované v blatníku, b) ET0 = koleso vystupuje až k okraju blatníka, c) ET-20 = koleso už presahuje von, mimo blatník. Na určitý typ vozu je možné použiť rôzne hodnoty ET. V prípade extrémne nízkych hodnôt ET býva niekedy potrebná úprava vozidla (blatníkov).


Z naší nabídky vybíráme

od 38,15 EUR (s DPH)koupit
od 161,43 EUR (s DPH)koupit
od 65,23 EUR (s DPH)koupit
od 107,99 EUR (s DPH)koupit
od 82,38 EUR (s DPH)koupit
od 48,74 EUR (s DPH)koupit
od 141,51 EUR (s DPH)koupit
od 112,26 EUR (s DPH)koupit
od 27,56 EUR (s DPH)koupit
od 48,69 EUR (s DPH)koupit
Zobraziť kompletnú ponuku »

Alu-kola

Alu disky jsou v dnešní době čím dál více žádané. lacné Alu disky jsou pak nedostatkovým zbožím. U nás si však vyberete. Široká nabídka alu disků v našem internetovém obchodě je připravena právě pro vás. Stačí jednoduše zadat do vyhledávacího formuláře průměr či jiné vaše požadavky a alu disky máte jako na dlani. Jednoduchý výběr, lacné alu disky a vše během několika dnů u vás doma. Alu disky jsou opravdovou špičkou ledovce a krásné auto si rozhodně tento doplněk zaslouží. lacné alu disky, které splňují bezpečnostní, stabilní a cenová kritéria, jsou pro vás připraveny k odebrání prakticky okamžitě. Maximálně si počkáte několik málo dní, než je vám alu disk doručen přímo na vaši adresu. Vše snadno, jednoduše a velmi rychle. lacné alu disky jsou tím pravým, co ještě vašemu vozidlu chybělo. Kvalitní alu disky pak vydrží dlouhá léta. Pokud chcete s výběrem poradit, rozhodně se nebojte obrátit na naší podporu nebo si prohlédněte našeho technického rádce. Výběr je pak pouze na vás. Avšak, kdo by nechtěl bezpečné, stabilní, kvalitní a lacné alu disky.
ShopRoku.cz 2008
3.místo - shop roku 2008

Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsme mezi eshopy v kategorii Auto, moto, pneu získali 3. místo v soutěži Shop roku 2008.

Čekejte...
TOPlist